Blbnutí s CBFkama

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl patek pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

No právě,já nemám rád kombinaci alkohol a motorka. Jenomže někdy se stanou věci neplánované. Na buchlákách je to většinou v pohoďe. Nemyslím si, že kolínko by bylo něco život ohrožujícího. Nehody se tam ,co vím stávají z jiných důvodů.
20. srp 2012 18:30 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Vono záleží na tom koho potkáš.Znal jsem Ondru Lelka.Pro mě to byl Pan Střelec,srdcař jako kráva.Když pominu že závodil a dělal fůru věcí kolem motorek včetně motoškoly,jezdit uměl.Potkával jsem ho třeba na XX srazu v Žamberku.Nikdy jsem ho neviděl jet koleno v levým rejdu kolama po bílý čáře.Například.A to si proti nám amatérům mohl dovolit fůru nepředložeností a prasečin,ale nedělal je. Říkal,že na silnici se to nesmí.A hodněkrát jsem došel k tomu že měl pravdu.
Bohužel v pravý zatáčce potkal pána s autem kterej tohle nevěděl,a řekl si,že se v tom rejdu zrovna otočí do protisměru.Takže dnes jezdí někde úplně jinde.
Já tu nechci dávat rady,ale fakt
NIKDY NEVÍŠ KOHO POTKÁŠ...
A co se chlastu týče,řídit opilej není sranda.Ani na uzavřeným place,jak jsem tady někde čet.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
21. srp 2012 15:12 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

tirak.cz napsal:

Vono záleží na tom koho potkáš.Znal jsem Ondru Lelka.Pro mě to byl Pan Střelec,srdcař jako kráva.Když pominu že závodil a dělal fůru věcí kolem motorek včetně motoškoly,jezdit uměl.Potkával jsem ho třeba na XX srazu v Žamberku.Nikdy jsem ho neviděl jet koleno v levým rejdu kolama po bílý čáře.Například.A to si proti nám amatérům mohl dovolit fůru nepředložeností a prasečin,ale nedělal je. Říkal,že na silnici se to nesmí.A hodněkrát jsem došel k tomu že měl pravdu.
Bohužel v pravý zatáčce potkal pána s autem kterej tohle nevěděl,a řekl si,že se v tom rejdu zrovna otočí do protisměru.Takže dnes jezdí někde úplně jinde.
Já tu nechci dávat rady,ale fakt
NIKDY NEVÍŠ KOHO POTKÁŠ...
A co se chlastu týče,řídit opilej není sranda.Ani na uzavřeným place,jak jsem tady někde čet.


pod to se můžu podepsat...některý věci patří jen na okruh a na buchlákách jezdí hodně cvoků za hranou...pak stačí sebemenší chybička...a i když jedeš pohodu sestřelí tě někdo kdo jede tajný závod...smutný příběh,bohužel
22. srp 2012 00:37 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Přidal bych se se svou troškou do mlýna. Tohle byla až do soboty moje šestistovka.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Než se jeden klučina v dodávce rozhodl otáčet na cestě a nějak si mě nevšim...

Výsledek? Kapoty, světlo, maska, lešení, kryt přístrojovky a padáky v háji, ohnutá šavle, brzdovej kotouč i držáky motoru, promáčklá nádrž a chladič, odřenej výfuk, urvanej kufr a naprasklá helma a bůhví, co ještě nebylo na první pohled vidět.

Takže i v největším vedru vždycky komplet hadry na sebe a hlavně čumět na všechny kolem sebe, protože nikdy nevíš, kdy komu prdne v kouli a udělá kravinu.
Poslední změna: 22. srp 2012 23:48 uživatelem Dr.Pilulkin.
22. srp 2012 23:41 #24

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Dr.Pilulkin napsal:

Přidal bych se se svou troškou do mlýna. Tohle byla až do soboty moje šestistovka.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Než se jeden klučina v dodávce rozhodl otáčet na cestě a nějak si mě nevšim...

Výsledek? Kapoty, světlo, maska, lešení, kryt přístrojovky a padáky v háji, ohnutá šavle, brzdovej kotouč i držáky motoru, promáčklá nádrž a chladič, odřenej výfuk, urvanej kufr a naprasklá helma a bůhví, co ještě nebylo na první pohled vidět.

Takže i v největším vedru vždycky komplet hadry na sebe a hlavně čumět na všechny kolem sebe, protože nikdy nevíš, kdy komu prdne v kouli a udělá kravinu.


tak to je mi líto kamaráde jsem rád že jsi to přežil poslední dobou je toho nějak moc těch malérů snad už bude líp
22. srp 2012 23:58 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

No, naštěstí to bylo docela z úhlu, takže jsem vyvázl jenom s naraženinama. Ale sezona je nejspíš v háji. A netuším, co bude s mašinou. Když jsem to líčil do telefonu technikovi ze servisu, tak jenom smutně poznamenal, že to asi bude na totálku. Ale ještě ji neviděl ani on ani likvidátor pojišťovny. Tak jsem zvědavej. Kdyžtak budou díly k prodeji (i když jich asi moc nebude) :)
Poslední změna: 23. srp 2012 00:10 uživatelem Dr.Pilulkin.
23. srp 2012 00:09 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Jsem rád že si přežil.To je důležitý.Motka je fakt na odpis,už z prvního pohledu.Ale na druhou stranu před měsícem a půl jsem podobně přišel o svoji bývalou,a pojišťovna se zachovala velmi velkoryse.A ještě mi na dobu vyřízení půjčili auto.Když už se to stalo,koukej z toho vymáčknout co se dá.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
23. srp 2012 07:57 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Dr.Pilulkin té motorky je škoda, doufám že jsi OK.
Jinak na silnici zvlášť na motorce nikomu nevěřte, že vám dá přednost atd. je potřeba vždy myslet i za ostatní kolem sebe. I když je fakt, že určité situace jsou nepředvídatelné.

Jinak doufám, že se nebude zakladatel tématu zlobit pokud sem vložím video, které dle názvu tématu s CBFkem přímo nesouvisí. Ale tohle video mě inspirovalo k tomu, že jsem si nakonec domluvil trénink s místním trialovým klubem a měl jsem možnost vyzkoušet si GAS GAS v terénu na celý den. Což byla pro mě velice dobrá zkušenost.
Jinak na videu to vypadá jednoduše, ale ve skutečnosti je to velká dřina. Hodně fyzicky a technicky náročné, velmi důležitá rovnováha, práce s tělem. Načasování každého pohybu a odrazu, nebo puštění spojky s plynem. Bez toho to nejde.

[
Poslední změna: 23. srp 2012 20:34 uživatelem Luhamoto.
23. srp 2012 20:34 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

A teď něco k tématu blbnutí s CBFkama. Motoslalom Brno Shoppin Avion center 2012.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

23. srp 2012 20:58 #29

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

23. srp 2012 20:59 #30

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.716 sekund