Pozdrav

  • Příspěvky: 67
  • Obdržená poděkování 1

Pozdrav vytvořil uživatel Idealista

Po dlouhém čase, zdravím všechny zase. V této složité a nepříjemné době vzpomínám na lepší časy, kdy jsem se s vámi potkával. Letos dalo jezdit, ale není to ono. Já najel něco přes 2000 km, ale sám. Na Hondičku viry nepůsobí, a na mě zatím také ne. Jsem ale ohrožený druh, tak se podle toho chovám. S Hodysem si říkáme, že to musíme překonat a těšíme se na jaro, kdy zase budeme jezdit. Mějte se hezky, Jarda-Idealista
10. lis 2020 19:33 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Pozdrav

Ahoj! Tvá zpráva potěšila! Jsem rád, že jsi v pohodě a že se (v rámci možností) daří! Snad budou příští rok příznivější časy...
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
10. lis 2020 21:35 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pozdrav

Ahoj je důležité jak se říká nestahovat kalhoty brod je ještě daleko a nejhorší smrt je z vyděšení ... ale je pravda, že letošní sezona byla taková prostě divná... pro mě to bylo jedno protože jsme si rozšířili rodinu a aspoň mě nesvrbějí prsty... ovšem mrzí mě, že jsem s kluky nemohl na tradiční dovolenou.. né, že by mě nepustili doma... ale já jsem si řekl, že to prostě na čas utlumím... i tak se mi podařilo jezdit aspoň okruhy a CBF se tam určitě neztratila někdy mě dávali až do skupiny B tedy skoro největší střelci... takže jsem CBF určitě ostudu nedělal a většina lidí si myslí, že se někdo upsal a má tam být CBR :evil: už mě na přejímkách tradičně výtají ... ´´ A nejrychlejší CBF dojela...´´ ale to jen tak pro zasmání... Takže krom pár eventů na slikách jsem letos nikde nekroužil... ale mám zase jiné zábavy...

Uvidíme na co se budeme těšit příští rok jednou jedna, že budoucnost nás až tak hezká a hlavně svobodná nečeká protože je vidět, že naše elity když mohou tak řídí a vypadá to, že budou řídit dál a dál... Takže uvidíme jak se nám bude jezdit 2021... Ale určitě je potřeba si udržet kontakt a radost z jízdy.
Honda CBF 1000 RS:)
11. lis 2020 09:26 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.375 sekund